Vracíme pojištění do vašich rukou ...

Consulting

Nevíte si s nečím rady?

Proto jsme tu my! Pro nás není žádná otázka řečnická...

Divize iGEAR Consulting je pro Vás tím správným a upřímným přítelem, který Vám poradí v každé životní situaci.

Služba je pro naše stávající klienty zcela bezlaplatná. Obrátit se na nás můžete s jakýmkoli problémem. My ho s Vámi probereme a najdeme pro Vás to nejvýhodnější řešení.

Kontaktujte nás telefonicky nebo pomocí kontaktního formuláře.

Zkušenosti klientů:

 Jiří Kovárník (52) - "Každý rok jsem řešil výši svého povinného ručení na Ford Galaxy (r.v.2004). Obešel jsem kvůli tomu pobočky všech pojištoven a nabídky zdlouhavě porovnával. Díky mému známému, který je Ambasadorem iGEAR, jsem se dostal ke kompletní nabídce všech pojišťoven s konktrétními cenami za moje auto. Ušetřil 985,-, získal jsem benefity navíc (např. pojištění střetu se zvěří) a k tomu i doživotní poradentsví zdarma. Všem doporučuji!"

Ondřej Smíšek (35) - "Potřeboval jsem pro manželku větší rodinné auto, které by mělo automatickou převodovku. Bývalý spolužák mi doporučil poradenství iGEAR Consulting. Oni se mnou můj problém začali okamžitě řešit. Během pár dní jsem odjížděl s Ford S-Max (r.v. 2016), na který mně společnost iGEAR zajistila velmi výhodný operativní leasing šitý mně na míru. Tomu říkám zákaznický servis!"

Monika Frgalová (42) - "Mám auto pojištěné přes iGEAR. Letošní rok byl pro mě opravdu smolný. Nejdříve jsem zůstala viset na dálnici, když jsem se vracela z Prahy. Dva měsíce na to, jsem měla dopravní nehodu, kdy do mě nacouval starší pán na parkovišti u supermarketu. V obou případech jsem využila službu iGEAR Consulting, kde mi skvěle poradili. V prvním případě zajistili odtah do servisu blízko mého domova. Ve druhém případě mi zajistili cenově výhodnou opravu v autorizovaném servisu. Pro mě jako samoživitelku dvou kluků skvělá služba, která nejen ušetří peníze, ale i čas."